חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שירותים

ליווי תהליכי גיוס

תהליכי הד האנטינג וגיוס בכירים

המועמדים שלנו

תחומי פעילות.

חברת מגייסת מתמחה במתן מענה מקצועי ואנושי בקשת רחבה של תחומים ומקצועות. אנחנו מדברות בשפה של ארגונים, מבינות את המורכבויות שיש בארגון את הדינמיקה והעשייה. כמי שצברו את מירב שנות הניסיון שלהן בעולמות משאבי אנוש וגיוס בארגונים, אנחנו מדברות את השפה של הארגון.

תחומי פעילות.

כספים, הנהלת חשבונות, שכר, רו"ח, חשבות, שכר, וכלכלה

שמנו הולך לפנינו בגיוס בעולמות הכספים. היכרות מעולה וניסיון רב בגיוס אנשי כספים ממשרות סמנכ"ל כספים, מנהלי כספים, חשבים, כלכלנים, אנליטסטים, מנהלי חשבונות וחשבי שכר. בין אם נדרשת ניסיון בתקינה ישראלית או אמריקאית, ידע וניסיון בחברות ציבוריות או חברות לפני הנפקה, הייטק, לואוטק , בין אם אתם מחפשים מנהלת חשבונות סוג 1+2 או מדופלם, חשב או מומחה מיסים. אנחנו יודעות להבין לראיין ולמצוא את המועמדים המנוסים והטובים ביותר לתחום.

כימיה, הנדסה, מעבדות וייצור

לעולמות הפארמה, מדיקל, ביוכימיה, סטארט אפים חדשניים וחברות מסורתיות. אנחנו יועדות להבין תחומים מורכבים ו/או טכנלוגיות ספציפיות ולייצר מענה מקצועי לתהליך הגיוס.

רכש, תפעול, לוגיסטיקה, הפצה וייצור

ניסיון רב ומוצלח בגיוס לעולמות התוכן. כשארגון צריך מגייסת שתדע להבין תפ"י, רכש, פלנר או מנהל מחסן עם רישיון מלגזה. אנחנו יודעות לתת את המענה המדויק הזה ללקוחות שלנו.

משאבי אנוש וגיוס, הדרכה ורווחה, ייעוץ ארגוני ופיתוח מנהלים

אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל ניסיון של למעלה מ 20 שנות עשייה בעולמות משאבי אנוש מביאות ערך מקצועי, ידע, ניסיון והבנה מהשטח שאין שני לה. עם מערכת נטוורק ענפה, קשרים ומאגר מועמדים מהמצויינים שיש, אנחנו נדע לגייס את המועמד הנכון והמדויק לצרכי משאבי אנוש/גיוס/הדרכה בארגון שלך.

שיווק ומכירות

סוכן מכירות שטח? סמנכ"ל מכירות? מנהל שיווק דיגיטלי? או כזה שיודע גם וגם? אנחנו נגייס לכל חברה את אנשי השיווק או המכירות הנכונים והמדוייקים לצרכי הארגון שלך.
הבנה וניסיון רב בעולמות המוקדים, החיבור בין מכירות לשירות ומכירות לשיווק.
אנחנו הכתובת של הארגון שלך לגיוס הזה.

מזכירות, ניהול משרד, וע. אישי

בלב המשרד ישב צוות המזכירות של החברה, שם מתחיל הממשק הראשוני עם החברה שלך, השירות, ההכרות, המענה הטלפוני והפגישה עם העובדים. גיוס נכון של צוות האדמינסטרציה הוא קריטי ונדרשת אליו מיומנות רבה, לא פחות מכל גיוס אחר. במגייסת נדע לתת שירות גיוס מדוייק וקפדני למגוון משרות אלו תוך שימת לב ל DNA האירגוני, התאמה להנהלה וסוג הפעילות של החברה.