מי אנחנו

עליה לניאדו, נעים להכיר.

מנכ"ל משותף במגייסת מ2016. אם תעירו אותי באמצע הלילה, אשלוף בדיוק את פרטי המועמדים, איפה הם עבדו ולאן הם עתידים לעבור. מאוהבת במקצוע הגיוס ולא עוצרת לשנייה. נשואה למוני, אמא לעידן, קארין ומאיה ומתגוררת בהוד השרון. מקור השם "עליה" (אחסוך לכם את השאלה) נעוץ בכך שהמשפחה שלי קיבלה אישור לעלות לארץ מליטא ביום שנולדתי. אני בעלת שנות ניסיון רבות בעולם משאבי אנוש, גיוס וכספים. מילות המפתח בחיי הן מודעות עצמית ונגישות. נעים להכיר, אשמח לעזור 🙂

 

נטע קוממי, נעים להכיר.

מנכ"ל משותף במגייסת. בעיקרון אני תמיד רצה, אם לא באימון השבועי אז לאיזה פרויקט חברתי או התנדבות, חברת ועד בישוב שלי שערי תקוה, ואחראית על הגיל השלישי, משתדלת לשחות לפחות פעם בשבוע. נשואה לדורון ואמא לשחר, יאיר, יהל וזיו. הגעתי מעולמות התפעול והאדמיניסטרציה וצמחתי לניהול חברת BI. אני חיה ונושמת אנשים, ארגונים וגיוס, ומאמינה שגיוס מוצלח הוא הרבה יותר מהתאמת קורות חיים למשרה ושחיבור של מועמד לארגון זו נוסחה מנצחת. אני בטוחה שאין דבר שריצה טובה לא יכולה לפתור. מזמינה אתכם להתקשר ולמצוא דרכנו את העובד/ת הבא/ה שלכם.

ליטל כהן כרמי, נעים להכיר.

חברה משותפת הכירה לי את מגייסת ומאז אני פה. נשואה לעמית ואמא של בן, מתגוררת במבשרת ציון . כל יום במגייסת הוא יום של אתגר חדש, אנשים מרתקים ואינסוף עניין. האתגר לגייס בהצלחה הוא עצום ואין לתאר את גודל הסיפוק להיות במקום שנוגע באנשים. מאד אוהבת לרוץ ובמשרד אני אמונה על תחום האסטטיקה וקולינריה. יש יגידו, בררנית, אבל זו אהבה לאיכות ועל זה, כמו בגיוסים, אין פשרות. שמחה מאד להכיר.

 

עדי פילץ, נעים להכיר.

הגעתי למגייסת לבנות את אתר החברה והתאהבתי בעולם הגיוס. נטע ועליה קיבלו אותי בזרועות פתוחות ומשם הדרך להיות מגייסת הייתה קצרה. גרה בבני עטרות, נשואה לאלון ואמא של סתיו, עפרי ואבנר. חוץ מלגייס אני אוהבת לשחות, לקרוא ופילאטיס. השפה העברית ועריכה לשונית הם התחומים שלי, ושליחות של 3 שנים בשיקגו העניקו לי אנגלית כשפת-אם. נהנית מכל שיחה עם מועמד/ת ומכל ראיון. לומדת להכיר המון עולמות תוכן וארגונים ומקצועות מגוונים. ממשיכה ללמוד נושאים חדשים כל יום ונהנית מכל רגע ואתגר שבדרך.