תובנות יום הולדת.

אני מגייסת בימים אלו לשתי משרות. שתיהן מאתגרות, בחברות מאוד מעניינות, ברמת בכירות שונה אחת מהשנייה, שני התפקידים חשובים לארגון מבחינה אסטרטגית.
המשרה הראשונה הינה משרת IT MANAGER רילוקיישן לברצלונה. עיר הטאפסים והשמש, העיר שכולם בה מחייכים. לאור האירועים במדינה עלתה בי המחשבה שלא תהיה בעיה לגייס לרילוקיישן. והינה, הפער בין מה שקורה במציאות לבין מה שמשתקף מהרשתות החברתיות. למרות הכל אנחנו לא ממהרים לעזוב את המדינה שלנו, הארץ שלנו, בסוף אנחנו מרגישים הכי בטוח כאן בישראל.
המשרה השנייה משרת GM, לחברה קטנה ששינתה את האסטרטגיה שלה מפיתוח מוצר למכירות ושיווק. פה פגשתי פערים בין רצון המועמדים/ות להגיע לראיון ויהי מה, לבין דרישות הלקוח. יש מועמדים רבים שיכולים להתאים למשרה. לפעמים נראה שהמשרה יכולה להתאים בדיוק לניסיון שלכם, יחד עם זאת, יש מעבר להגדרות היבשות. גם אם הייתם בייעוץ קריירה וייעצו לכם לא לוותר על ההזדמנות להיפגש עם הגורם המגייס בארגון, תצטרכו לסמוך עלי. כשאני אומרת שלמשרה הזו לא תתאימו, עומדת מאחורי זה היכרות עם הלקוח ושנים של מקצועיות. דיוק וחידוד הפרופיל והצרכים, תצטרכו להאמין לי שאני יודעת מה יעבוד עבורכם ומה לא, ואלה שמתאימים, אליהם אני נדע להגיע ואותם אני ארצה לקדם בתהליך.
גיוס הוא מקצוע. זה לא משהו שעושים על הדרך. אני לומדת ומתמקצעת בו כבר שנים רבות מאד.
כשאני ניגשת אליכם, אני עושה את זה בכל הרגישות, הכבוד והערכה הנדרשים.
אני לא "סתם" אשלח אתכם לתפקיד או לראיון. חשוב לי לייצר עבורכם הזדמנות להצליח, להביא את המקצועיות והניסיון הרלוונטיים שלכם לתפקיד.
לכן בפעם הבאה, אל תגידו לי, תשלחי, מקסימום ניפגש. כמו שאתם לא רציתם סתם לפגוש מועמדים, כך אני פועלת מתוך כבוד והערכה, רצינות ומחויבות ללקוח שלי, המועמד והמעסיק.
תודה רבה לכל המברכים והמברכות השתדלתי לענות לכולם.ן ובטוח שפספסתי כמה אני מאחלת לכולנו, שנהיה בריאים ומאושרים, שנדע לאהוב, להקשיב, להיות סבלניים וסובלניים, שנשכיל להבין שיש יותר מדרך אחת ויותר מאמת אחת ויש מצב שכל הדרכים מובילים לאותה מטרה, אנחנו רק צריכים וצריכות לנסות. נתראה בשמחות.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.