תהיו הגרסה הכי טובה שלם.ן

יש מתח באוויר.
זה ששוק העבודה רותח כבר כולם יודעים. אין בזה חדש. 
ההשלכות מצויינות. יש המון משרות, מלא הזדמנויות. א.נשים יכולים/ות לבנות קריירה מצליחה ומשגשגת ואיפה העולם של פעם שלא היינו מתפטרים/ות בגלל השלמת פיצויים? נשמע הזוי, נכון?
לצד מסלולי קריירה מצויינים מתפתחת לה תופעה שלילית שיש לתת אליה את הדעת ולשים לב איך מתמודדים איתה. תופעה של זלזול בהצעות המשרה והתייחסות לא נאותה למעסיקים/ות. אנחנו נתקלות במועמדים/ות שמתנהגים/ות כמו רוכלים/ות בשוק. ואין לנו מושג איך זה קרה. עולם של הזדמנויות זה מצוין, מבורך. תנצלו את ההזדמנות, תעופו עליה, תצמחו איתה, תשפרו את התנאים, תעברו לארגונים יותר טובים, תתקדמו מקצועית. הכל לטובה, באמת שהגיע הזמן.
אבל תעמדו מאחורי תו האיכות שנקרא "אתם.ן"
הגלגל עגול, העולם דינאמי. דברים קמים ונופלים, ארגונים משגשגים ונעצרים, כל שוק שחווה עליה ידע ביום מין הימים גם ירידה וחוזר חלילה. כל מועמד מתנהג בצורה לא ראויה למעסיק, ידע גם ימים שבהם הוא יהיה מעוניין בהצעה ולפעמים גם ידע להתפשר רק כדי לעבוד.
אם ביקשת שכר של 20K אל תעלי אותו ל27K במעמד החוזה.
אם רצית תפקיד שכולל עשייה, אל תהפוך למנהל גדול שעה אחרי הראיון,
אל תגיש מועמדות למשרה ותעבור סדרה של ראיונות רק כדי ללכת למעסיק שלך כדי לשפר שכר. זה בסדר אם משמרים אותך, זה לא בסדר אם זו היתה המטרה הראשונית.
אם אמרת שאתה זמין מיידית אל תזמין עכשיו חופשה לחודשיים רק בגלל שהמעסיק יחכה כי קשה לו לגייס.
אם פניתי אליך בלינקדאין והסכמת שנשוחח לרגע אל תשכחי מה המטרה, ולהתנשא ולדבר לא יפה למגייס היא לא אחת מהן.
אם אתם רוצים שאנחנו נהיה שם בשבילכם תהיו קודם כל בשביל עצמכם. ביושרה, בדיוק, בהכוונה, באמת שלכם.
קוראים דברים נפלאים. השכר במשק עולה, אנשים מתקנים שכר ומוצאים הזדמנויות מדהימות לתעסוקה. הלוואי וימשיך כך תמיד. אל תנצלו את זה לרעה.

תהיו הגרסה הכי טובה שלכם.ן 
בהצלחה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.