קיבלת קידום בעבודה מה עושים רגע אחרי שמקבלים את הבשורה המשמחת

קיבלת את הבשורה – מהיום תנהל/י את העובדים/ות שעד לפני רגע היית חלק מהם. אאוצ'.

כמעט באופן מיידי הבשורה המשמחת הופכת למועקה. המעבר הזה מכסא העובד לכסא המנהל הוא אחד המעברים הקשים ביותר בניהול הקריירה שלנו. אם לא הקשים שבהם. כמו בהרבה צמתים מרכזיים בחיים, זהו רגע של מבחן נאמנויות. זו נקודת הזמן שבה תגלי/ה מי מפרגן ומי לא. מי ישתף פעולה ומי ינסה להכשיל.

ומהם הכלים שלך להצלחה? איך אפשר להגיע ליעדים אם לא כל הצוות משתף פעולה? יש המון דרכים ושיטות. אנשים ילוו אתכם בהמון עצות ותובנות. ברמה האישית, בחיים המקצועיים כמו בחיים האישיים, אנשים קטנים יעשו דברים קטנים כדי לפגוע במי שהם יכולים. הם ירכלו, יכשילו, ישקרו, לא ישתפו פעולה ויקשו. הם יפנו עורף וישכחו שלפני רגע הם היו אנשי סודך.

אנשים גדולים יפרגנו, יעצימו, יהיו קואופרטיביים. יאפשרו לכם לצמוח ולהתקדם הלאה. מנהל/ת טוב יודע להכשיר צוות עובדים כך שיוכל להיות יותר מקצועי ממנו. מנהל מצוין הוא זה שהעובדים שלו יכולים להסתדר בלעדיו. אל תהיו כוחניים. כוחנות עוד לא הוכיחה את עצמה באף משוואה. נהלו את העובדים ממקום של סמכות מקצועית – זה מקור הסמכות היחידי שיעצים אתכם. זכרו שיש לכם אחריות על הדרך שבה כל אחד מהעובדים שלכם יילך בסוף היום הביתה אל ילדיו ומשפחתו. היו אנשים טובים. זו הדרך היחידה להיות מנהלים טובים.

בהצלחה בתפקיד החדש.

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.