לבנות את עצמנו

השבוע, אם במקרה עוד לא שמעתם 🙂, בנינו מטבח חדש בביתנו.

ואז יום לפני ההרכבה הגדולה הגיעו הקוביות האלה, עטופות וארוזות, מסודרות בארגון מופתי וארוזות בשלמות. ואני, שתמיד אומרת שאסור להתייחס למועמדים ומשרות כמו קוביות ומשבצות לא יכלתי להימנע מלחשוב על כמה דומה המלאכה של המתקין למלאכה שלנו.

יום שלם הוא עמל על ההתאמה של כל הקוביות האלה למטבח שלנו. הוא עיגל, שייף, ניסר. דייק עד קצה גבול היכולת, שלא נראה שיש מקומות שבהן הרצפה עקומה ושיש מקומות שבהן הקיר רחוק מלהיות ישר. מיותר להגיד שבסוף התוצאה היתה מושלמת.

ומה הפשט? למשרה יש את הדרישות שלה. היא חייבת להכיל את כל התפוקות והדרישות שיש מהמשרה. למועמדים יש עולם שלם של יכולות. ההשכלה, הניסיון, האישיות, הרקע המקצועי. היכולת לעשות את החיבור בין המועמד למשרה יכולה להיעשות רק ביד מאומנת ובעין מכבדת. כזו שמחייבת מקצוענות ודיוק. הבנה והכלה. אומנות הבנת בני האדם. החיבור הזה צריך להיעשות בידי מקצוענים. צריך להבין איפה אפשר שהחיבור יעשה ברגישות, איפה תשומת הלב לפרט מסוים בקורות החיים שהוא המנצח. הרי במקרה שלנו מדובר בא.נשים ולא בקוביות עץ.

אל תתנו לאף אחד לגעת בקריירה שלכם/ן אלא אם אתם משוכנעים שמדובר באומן. כזה שיודע להבין ולקרוא. להסביר ולמצוא את מה שנכון לכם בדיוק רב כעובדים, רק מה שמדויק לכם כמעסיקים.

צוות מגייסת

אומנות בגיוס

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.