איך צולחים גיוס והשמת בכירים

גיוס והשמת בכירים הוא תהליך מורכב ומקצועי, ולכן מי שעושה אותו צריך/ה להיות מקצוען/ית בתחומו/ה. נטע ועליה, מנכ"ליות משותפות במגייסת נשאו עמדות בכירות בעברן המקצועי, כל אחת תחומה ובעולם תוכן שונה. הן בעלות רקע של עבודה בארגונים ועל כן מבינות איך ארגון פועל מבפנים, כיצד מתקבלות החלטות, מה נדרש על מנת להשים מועמד/ת בכיר/ה בארגון.

אנחנו אוהבות לגייס למשרות בכירות. גיוס בכירים מאתגר אותנו, במובן הטוב של המילה. אנחנו מגייסות את כל הידע שרכשנו, הניסיון והכלים שיש ברשותנו כדי לצלוח את המשימה. אנחנו חופרות בלינקדאין, מפעילות את רשת האנשים שאנחנו מכירות בעולם התוכן הרלבנטי, עוברות על קורות חיים ופונות למועמדים/ות שלנו מהעבר הקרוב והרחוק.

מצד אחד גיוס והשמת בכירים הוא תהליך דומה לזה של גיוס כל מועמד/ת לכל משרה אחרת. מבחינת תהליך הגיוס, הראיון האישי, הליווי, המקצוענות – כל אלו זהים להשמה של כל משרה אחרת. אך מצד שני תהליך גיוס בכירים דורש שימת לב מיוחד, הקפדה יתרה על דיוק, התאמה אישיותית בין המועמד הבכיר לבין המנכ"ל, יו"ר הדירקטוריון של החברה או מייסד החברה. החיבור האישיותי חשוב מאין כמותו והוא חיבור שאנחנו במגייסת יודעות לעשות על הצד הטוב ביותר.

אנחנו כמגייסות יודעות לתת את המענה שאתם זקוקים לו במציאת המעומד המתאים לתפקיד הבכיר. יש לנו את הכלים להעריך את יכולות המועמד/ת, לערוך ראיון עומק מקיף ומקצועי, את היכולת לבחון את היכולות הבינאישיות שלו ואת התאמתו לארגון שלכם. עשינו זאת פעמים רבות ובהצלחה רבה. התהליך הוא דיסקרטי, מהיר ומקצועי. גיוס והשמת בכירים  זה המקצוע שלנו. נסו אותנו. בטוחות שתהיו מרוצים/ות. שנים בהן רכשנו ניסיון וידע מקצועי, הפכו אותנו למובילות בתחום השמת בכירים בעולמות תוכן שונים ומגוונים.

אנחנו במרחק שיחת טלפון מכם. התקשרו ונשמח לעזור: 09-7799009

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.